I
I
I
ÜRÜNLER
Ters Ozmoz Sistemleri

Ters Ozmoz Sistemleri

Ozmoz prensibi, en basit sekliyle suyun az yoğun ortamdan çok yoğun ortama yarı geçirgen zar vasıtasıyla geçişi olarak tanımlanabilir.

Ters ozmoz prensibi ise bir yüksek basınç pompası kullanılarak suyun çok yoğun ortamdan az yoğun ortama geçmesi olarak açıklanabilir. Yüksek iletkenlik değerine sahip kuyu suları, nehir suları, göl suları, doğal kaynak suları arıtımında ters ozmoz membran teknolojisi kullanılarak üstün nitelikte arıtma yapılır. Ters ozmoz cihazlarının tasarlanabilmesi için su analizinin ayrıntılı olarak görülmesi gerekir. Farklı su kalitelerine göre ters ozmoz cihazının dizaynı ve verimi değişkenlik gösterebilir.

Eurotech ters ozmoz ünitelerinin tasarımı bastan sona müşterinin ihtiyacına göre özel olarak projelendirip üretilmektedir. Yapımda kullanılan tüm ekipmanlar en kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Ekipmanların kaliteli olması, sistemlerin uzun süre en yüksek verimde çalışmasını sağlamaktadır. Eurotech Ters Ozmoz sistemleri üretim kalitenizi artırırken işletme maliyetinizi düşürür.