UVC ULTRAVİYOLE DEZENFEKSİYON MAKİNESİ

UVC Ultraviyole Dezenfeksiyon Makinesi dışarıdan temin ettiğimiz her türlü malzemenin dezenfeksiyonu için tasarlanmış olup, içerisinde bulunan Ultraviyole Lambası vasıtasıyla paketlerinizin üzerindeki olası bakteri ve virüslerin giderimini sağlar. İki farklı boyutu bulunan dezenfeksiyon makinesi hem ofislerde hem evlerde geniş kullanım alanına sahiptir.

  • Ürünlerimiz patent başvuruları yapılarak koruma altına alınmıştır.

ULTRAVİYOLE DEZENFEKSİYON MAKİNESİ

UV ışınları, su, hava yüzey gibi birçok alanın dezenfeksiyonunda, dezenfekte edilen alana herhangi bir kimyasal ilavesi olmadan kullanılmaktadır. Ultraviyole sistemleri kullanıldığı alanda güvenilir dezenfeksiyon sağlarken, birçok bakteri, virüs, protozoa ve küfün giderilmesinde etkilidir.

DIŞ ÖLÇÜLER : 60 CM X 55 CM X 97,5 CM

İÇ ÖLÇÜLER    : 49 CM X 46 CM X 58 CM

AĞIRLIK: 53 KG

Sistem, ultraviyole lambası, dolap, kontrol ünitesi, devre kesme anahtarı ve zaman sayacından oluşmaktadır. Paketler dolabın içerisinde t süre dezenfekte edilirken, sesli ikaz vasıtasıyla paketin dezenfekte olduğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Sistem, kargo paketleri, alışveriş poşetleri,gıda ürünleri,cep telefonları, tabletler,gözlükler, zarflar, para ve benzeri ürünlerin dezenfeksiyonu için kolaylıkla kullanılabilmektedir.

ULTRAVİYOLE DEZENFEKSİYON MAKİNESİ MİNİ

DIŞ ÖLÇÜLER: 40 CM X 49 CM X 42 CM

İÇ ÖLÇÜLER:  32 CM X 32 CMX 23,5 CM

AĞIRLIK:   19 KG

KULLANIM ALANLARI

  • Ofisler
  • Evler,
  • Bankalar,
  • Fabrikalar,
  • Siteler,
  • Oteller,

EUROTECH UVC ULTRAVİYOLE DEZENFEKSİYON MAKİNESİ

Ultraviyole sistemleri çoğunlukla, suların dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır.  253,7 nm ışın boyutunda bakteri ve virüslerin DNA yapısına etki ederek dezenfeksiyonu sağlarken, suyun içerisinde herhangi bir kimyasal bırakmaması açısından avantaj sağlamaktadır. Ultraviyole ünitesinin ultraviyole dezenfeksiyon makinesi dışında; hava dezenfeksiyonu için kullanılan versiyonları, ameliyathaneler, hastaneler, gıda üretim tesisleri, ilaç üretim tesisleri, içme suyu şişeleme tesisleri ve benzeri yerlerde kullanım alanı bulmaktadır. Örneğin, et ve et prosesleme alanlarında bant konveyörlerden geçen ürünler kontaminasyonu engellemek amacıyla UV ışınlarıyla dezenfekte edilmektedir. Aynı uygulama paketlenmiş gıdalarda ya da süt ürünlerinde de yapılabilmektedir.

ETKİSİ TEST EDİLDİ VE KANITLANDI

* ”İlgili analiz çalışması TS EN ISO/IEC 17025 Standartından akredite Çevre Endüstriyel Analiz Laboratuvar Hizm. Tic. A.Ş. tarafından yapılmıştır.

* *Ilgili örnekte normal ısık altında bekletilen petride üreyen Enterobacter aerogenes sayısı 2.1×102 kob/0.5ml’dir. UV lamba altında 1 dakika bekletilen petride üreyen Enterobacter aerogenes sayısı 0 kob/0.5ml’dir. UV lamba altında bekletilen petride 1 dakika sonrası azalma 100 %’dür.

Ürünlerimiz