Evsel Su Arıtma Sistemleri

1994 yılından itibaren her zaman evsel su arıtma sistemleri konusunda müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermiş olan EUROSAN A.Ş. yenilikleri özümseyerek, müşteriye de özümsetme yoluna gitmiştir.

Bu yolda gerekli ve yeterli donanıma sahip olan satış temsilcileri ile evye altı su arıtma sistemleri (tezgah altı su arıtma sistemleri) satışına başlamıştır.

Evye altı arıtma sistemleri satışında müşteriye hızlı ve doğru cevap verebilmek için yeterli ve çeşitli stok yelpazesini oluşturmuş ve siz değerli müşterilerimize kolay hizmet verebilmek için sunmuştur.

Evsel Su Arıtma Modelleri

  • Pompalı ve Pompasız Evye Altı Su Arıtma Sistemi

Şebeke suyu kalitesinin yetersiz kaldığı günümüz koşullarındaEurotech Water Treatment Technology evsel su arıtma sistemleri, şişe suyu kalitesinde su arıtımı yapmaktadır. Doğal kaynak suyu kalitesinde çay, kahve, yemek, içme suyu olarak kullanabileceğiniz sağlıklı ve temiz su sağlar. Genleşme tankı ve şık musluğu ile şişelenmiş su sipariş etmenize ve beklemenize gerek kalmaz. Düşük işletme maliyeti ile ekonomik sistemlerdir.

  • TC Serisi Kabinli Yumuşatma Sistemleri

TC Serisi Kabinli Yumuşatma Sistemleri TC serisi kabinli Yumuşatma Sistemleri ünitelerinde kontrol ünitesi olarak tam otomatik Fleck ve Autotrol (dijital) valfler kullanılır. Sistem valf üzerinde set edilen zamana (timer) veya debiye (volumetrik) göre insan müdahalesine gereksinim duymadan otomatik olarak rejenerasyon yapar.

  • Evsel UVC Mono Lamba Ultraviyole Sistemleri

Mono Serisi ultraviyole üniteleri 0,26 m³/saat – 5 m³/saat arası kapasitelerde ve 30.000 uW/cm2 – 40.000 uW/cm2 ışın yoğunluğunda efektif olarak çalışır. Ham suyun ve prosesin özelliğine göre 304 veya 316 kalite paslanmaz çelik kolektörler kullanılarak üretilir.