otomatik valfler

OTOMATİK VALFLER

Kullanıcı dostu, güvenilir ve ekonomik olan Clevalve valfler filte ve yumuşatıcı valf seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

Dijital ve otomatik tip olan Clevalve valfler, yedek parça arıza sıkıntısı olmadan, müşterinin anlayabileceği , hatta kendisinin programlayabileceği ve gerekli filtrasyon, yumuşatma, ters yıkama veya rejenerasyon komutlarını verebileceği kolaylıkta olmasından dolayı tercih sebebidir.

Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. uyguladığı bazı müşteri odaklı politikalardan biri olan kolay kullanım rahatlığının tercih sebebi olduğunu düşünerek Türkiye Yetkili Distribütörü olarak Clevalve dijital valflerin satışını değerli müşterilerine sunmaktadır.

TERS OZMOZ MEMBRANLARI

OLTREMARE

Membran teknolojisinin tartışmasız ismi olan Oltremare marka membranlar kalitesi, yüksek verimi, yüzey alanı genişliği, özellikle yüzey ve yeraltı suları için yapılan ters ozmoz tasarım çalışmalarında, su kalitesine uygun membran seçimini geniş ürün portföyüne sahip olarak sağlanması açısından şüphesiz olarak tercih edilmektedir.

KEENSEN

Geniş ürün portföyüne sahip Keensen membranlar, Türkiye Yetkili Distribütörü Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından, Kuyu suyu, atıksu, deniz suyu ve çeşitli kaynakların arıtılmasında, talep edilmesi halinde membran projeksiyonu yapılarak temin edilebilmektedir.

TERS OZMOZ MEMBRAN KILIFLARI

EWT marka basınca dayanıklı membran kılıfları, yüksek performansı sebebi ile Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ters ozmoz sistemlerinde tercih edilmektedir.

Kullanılan EWT marka basınç kılıfları ayni zamanda tüm Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. müşterilerine de tedarik edilmektedir.

Düşük basınçtan yüksek basınca kadar ve yedek parçaları da dahil olmak üzere tüm seçenekleri en kısa sürede tedarik edilmektedir. Ayrıca end port ve side port modellerinde müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda tedariği yapılmaktadır.

TANK EKİPMANLARI

Farklı valfler için alt ve üst difüzörler ile farklı tank ölçülerine uygun nozul, ahtapot difüzörler, mantar difüzörler yüksek kalite ve uygun fiyat ile temin edilmektedir.

tuz tankları

TUZ TANKLARI

Farklı hacimlerde yumuşatma sistemlerinde kullanılmak üzere yüksek kaliteli tuz tankları, tuz kuyusu, tuz platformları ile beraber temin edilebilmektedir.

DOZAJ POMPALARI VE ÖLÇÜM EKİPMANLARI

Farklı debi ve basınç aralıklarında kullanılabilecek solenoid, motorlu tip dozaj pompaları ile pH ve ORP ölçerler yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı sağlayan Newdose marka olarak Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından değerli müşterilerine sunulmaktadır.

KİMYASAL TANKLAR VE SU DEPOLARI

Dozaj pompaları ile beraber kullanılan polietilen çözelti tankları ve arıtma sistemleri ile beraber kullanımı tercih edilen polietilen su depoları, farklı hacim aralıklarında stoklarımızda bulunmaktadır.

yarı otomatik valf

YARI OTOMATİK VE MANUEL VALFLER

Kullanıcı dostu, güvenilir ve ekonomik olan Yarı otomatik ve manuel valfler,  filtrasyon sistemleri, dolomit filtreleri, mixbed sistemleri ve benzerleri için uygulanmakta ve uygun fiyat avantajı sağlayabilmektedir.

FRP GÖVDELER

Filtrasyon sistemleri ve yumuşatma sistemlerinde kullanılan FRP sarımlı tanklar EWT marka olarak 8″ ile 63″ ölçü aralığında temin edilebilmektedir. Ayrıca tanklar için her türlü yedek parça ve aksesuarlar da mevcuttur.

DEBİMETRE VE MANOMETRELER

Arıtma sistemlerinde kullanılan, su akışının ölçümü için kullanılan debimetreler ve basınç ölçümü için kullanılan manometreler, farklı debi ve basınç aralıklarında stoklarımızda mevcuttur.

RO ROTATİF POMPALARI

Kapasiteleri 400 lt/h, 800 lt/h ve 1080 lt/h olarak sınıflandırılmış olan Nuert Marka rotatif pompalar düşük kapasitedeki ters ozmoz sistemlerinde daha çok kullanılan ve avantajlı olan pompalardır.

Motor, kaplin ve adaptör ile birlikte set halinde kombine olarak satılmasının yanında yedek parça olarak da müşterilerimize uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

RO ÖLÇÜM CİHAZLARI

Ters ozmoz sistemleri kontrol panosu için uygun fiyat ve yüksek kalite avantajı sağlayan RO kontrolör ve iletkenlik ölçerler Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından değerli müşterilerine sunulmaktadır.

SU ARITMA MİNERALLERİ

Aktif karbon minerali, su yumuşatma reçinesi, deiyonizasyon reçinesi, demir mangan giderim minerali, filtrasyon mineralleri gibi  arıtma sistemleri içerisinde kullanılan mineral ve reçineler, uygun fiyatlı ve stoklu olarak bulunmaktadır.

su arıtma kimyasalları

SU ARITMA KİMYASALLARI

Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, ters ozmoz sistemi için kullanılan antiskalant, ph dengelemek için asit ve kostik, dezenfeksiyon için klor ve farklı uygulama alanları olan bir çok kimyasalı yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile temin etmektedir.

FİLTRE KARTUŞLARI

Eurosan Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., EWT marka filtre kartuşlarını, uzun ömürlü, yüksek saflık oranı ve Düşük değiştirme sıklığı, % 100 saf polipropilen filtre yapısı ve yüksek kapasitede partikül tutma özellikleri sayesinde müşterilerine rahatlıkla ve güvenle sunmaktadır.

EWT marka filtre kartuşlarının geniş ürün yelpazesinde 1, 5, 10 ve 20 mikron gözenek çaplarına sahip olan kartuşların stokları yeterli sayıda tutulmakta ve satışı yapılmaktadır.

ULTRAVİYOLE LAMBA VE KUVARTZ KILIFLARI

Eurosan A.S. olarak imalatımız olan ultraviyole cihazları ve imal ettirdiğimiz Eurotech Water Treatment Technology Ultraviyole Lamba ve Kuvartz Kılıflarını kullanmaktayız. Ultraviyole lambaları UV ışınları sayesinde arıtımını gerçekleştirdiği suyu, yüksek isin yoğunluğu ile herhangi bir kimyasal katmaksızın dezenfekte etmektedir. Üretimi yapılan lambalar ve bu lambalara uygun kılıfları sürekli olarak stoğunda bulundurarak değerleri müşterilerine teminini sağlamaktadır. Ayrıca ultraviyole cihazı ile ilgili her türlü yedek parça ve malzemeleri de istenildiği her an temin edebilecek stoklara sahiptir.