Su Arıtma Ekipmanları

1994 yılından itibaren her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermiş olan Eurosan A.Ş. yenilikleri özümseyerek, müşteriye de özümsetme yoluna gitmiştir.Bu yolda gerekli ve yeterli donanıma sahip olan satış temsilcileri ile Su Arıtma sistemleri ekipmanları satısına başlamıştır.

Ekipman satışında müşteriye hisli ve doğru cevap verebilmek için yeterli ve çeşitli stok yelpazesini oluşturmuş ve siz değerli müşterilerimize kolay hizmet verebilmek için sunmuştur.

Su Arıtma Ekipmanları

Membran teknolojisinin tartışmasız ismi olan Hydranautics marka membranlar kalitesi, yüksek verimi, yüzey alanı genişliği, özellikle yüzey ve yeraltı suları için yapılan ters ozmoz tasarım çalışmalarında, su kalitesine uygun membran seçimini geniş ürün portföyüne sahip olarak sağlanması açısından şüphesiz olarak tercih edilmektedir.

Membranlar

Wavecyber marka basınca dayanıklı membran kılıfları, yüksek performansı sebebi ile Eurosan A.S. ters ozmoz sistemlerinde tercih edilmektedir.

Kullanılan wavecyber marka basınç kılıfları ayni zamanda tüm Eurosan A.S. müşterilerine de tedarik edilmektedir.

Düşük basınçtan yüksek basınca kadar ve yedek parçaları da dahil olmak üzere tüm seçenekleri en kısa sürede tedarik edilmektedir. Ayrıca end port ve side port modellerinde müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda tedariği yapılmaktadır.

Dijital ve otomatik tip olan Autotrol valfler, yedek parça arıza sıkıntısı olmadan, müşterinin anlayabileceği ve hatta kendisinin programlayabileceği ve gerekli komutları verebileceği kolaylıkta olmasından dolayı tercih sebebidir.

Eurosan A.Ş. su arıtımının öncülerinden biri olarak, uyguladığı bazı müşteri odaklı politikalardan biri olan kolay kullanım rahatlığının tercih sebebi olduğunu düşünerek Autotrol tip dijital valflerin satışını değerli müşterilerine sunmaktadır.

Autotrol Valf Ürün Broşürleri

Fleck Valfler; filtrasyon, yumuşatma, evsel, ticari ya da endüstriyel, sıcak veya soğuk su olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Debi ve zaman ayarlı seçenekleri ile geri yıkama ve rejenerasyon yapabilmekte olup Fleck Valfler bir çok su arıtma sisteminde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kullanıcı dostu, güvenilir ve ekonomik olan Canature Valfler filte ve yumuşatıcı valf seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.

Filtrasyon sistemlerinde kullanılan FRP sarımlı tanklar da dünya markası olan WaveCyberin ürünlerini sürekli olarak stoklarında bulundurmaktadır. Mevcut tanlar 8″ ile 63″ ölçüleri arasındadır. Ayrıca tank her türlü yedek parça ve aksesuarlar da mevcuttur.

Eurotech FRP Su Arıtma Tankları Ürün Broşürleri

Kapasiteleri 300 lt/h, 400 lt/h, 600 lt/h, 800 lt/h ve 1000 lt/h olarak sınıflandırılmış olan rotatif pompalar düşük kapasitedeki ters ozmoz sistemlerinde daha çok kullanılan ve avantajlı olan pompalardır.

Motor, kaplin ve adaptör ile birlikte set halinde kombine olarak satılmasının yanında yedek parça olarak da müşterilerimize uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

Ters Ozmos Rotatif Pompaları Ürün Broşürleri

Eurotech Su Arıtma Ekipmanları Filtre Kartuşları

Filtre kartuşlarında dünyada kalitesi ile lider olan Osmonics ürünlerini her zaman yeterli sayıda stoklarında bulunduran Eurosan A.S. osmonics marka ürünleri uzun ömürlü, yüksek saflık oranı ve Düşük değiştirme sıklığı, % 100 saf polipropilen filtre yapısı ve yüksek kapasitede partikül tutma özellikleri sayesinde müşterilerine rahatlıkla ve güvenle sunmaktadır.

Osmonics marka filtre kartuşlarının geniş ürün yelpazesinde 1, 5, 10 ve 20 mikron gözenek çaplarına sahip olan kartuşların stokları yeterli sayıda tutulmakta ve satışı yapılmaktadır.

Eurosan A.S. olarak imalatımız olan ultraviyole cihazları ve imal ettirdiğimiz Eurotech Ultraviyole Lamba ve Kuvartz Kılıflarını kullanmaktayız. Ultraviyole lambaları UV ışınları sayesinde arıtımını gerçekleştirdiği suyu, yüksek isin yoğunluğu ile herhangi bir kimyasal katmaksızın dezenfekte etmektedir. Üretimi yapılan lambalar ve bu lambalara uygun kılıfları sürekli olarak stoğunda bulundurarak değerleri müşterilerine teminini sağlamaktadır. Ayrıca ultraviyole cihazı ile ilgili her türlü yedek parça ve malzemeleri de istenildiği her an temin edebilecek stoklara sahiptir.

su arıtma ekipmanları