Biz Kimiz?

Eurosan Su Arıtma Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. 1994 yılından bugüne su arıtma teknolojileri konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla kısa sürede sektöründe lider konuma ulaşmıştır. Evrensel değerlere sadık ve çevreye duyarlı  kurumsal firmadır. Eurosan Su Arıtma Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. 2001 yılında kurmuş olduğu Eurotech Water Treatment Technology markası ile, yaptığı projelerde her zaman mühendislik hizmetini ve kaliteyi ön planda tutmuştur. Yıllar içinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile bugün ithalat yaptığı ülkelere ihracat yapan bir firma konumuna ulaşmıştır.

Eurotech Water Treatment Technology, Eurosan Su Arıtma Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. ‘nin markasıdır.

Vizyonumuz

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden en hesaplı ve en kullanışlı sistemleri sizlere sunmaktır. Müşterilerimiz her zaman yol arkadaşımız olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Misyonumuz

1994 yılından bugüne çizgimizi ve kalite anlayışımızı her zaman yükselterek vazgeçilmez tedarikçiniz olmaya devam ediyoruz.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası destek montaj yeri keşfi ile başlayıp, montaj, devreye alma, eğitim verilmesi ile devam eden başlangıç süreci sonrası bilgisayar ile takip edilen, bakim ve servis hizmeti ile devam etmektedir.

LABORATUAR

Eurotech Water Treatment Technology olarak tüm projelerimizde dogru teshis ve basarili sonuçlar elde edebilmek amaci ile laboratuar destegi vermekteyiz.

Su analizi konusunda yeterli donanima ve teknolojik alt yapiya sahip olan firmamiz, hazirlanacak projeye ait ham su ile ilgili tüm fiziksel ve kimyasal analizleri yapmaktadir.

Yapilan projenin dogrulugu açisindan vazgeçilmez bir veri olan ham suyun analiz degerleri, dogru çözümü üretmek için atilan ilk adimdir.

Bilinmelidir ki sorunun ne oldugu tespit edilmeden çözüm üretmek mümkün degildir. Sorunu tespit edip en dogru çözümü bulma konusunda sizlere her zaman tam destek saglamaktayiz.

PROJELENDİRME

Eurotech Water Treatment Technology Mühendislik ve projelendirme konusunda başarılı ve doğru işlere imza atarak adına yakışır çizgisini hep korumuştur.

Eurotech Water Treatment Technology, üstlendiği projelerin tamamını kendi Üretim tesislerinde yapmaktadır. Sektörde kendi bünyesinde Üretim tesisi bulunan ender firmalardan birisi olan Eurotech Water Treatment Technology, tüm teknik donanım ve teknolojik alt yapısı ile uluslararası alanda hizmet sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında, dünya teknolojileriyle rekabet edecek düzeyde olan firmamız, Üretim tesisi yanı sıra uzman kadrolarıyla müşterilerinin öncelikli tercih sebebidir.

Proje bazlı çalışan firmamız, AR-GE çalışmalarıyla müşterilerine alternatifli çözümler sunmaktadır. Proje aşamasından uygulamaya kadar tüm konsept çalışmaları, kalite belgeleriyle destekleyerek global kriterleri Üretimine yansıtmaktadır.

EUROTECH WATER TREATMENT TECHNOLOGY TÜM DÜNYADA

Su arıtma sistemleri denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen firmalardan biri olmanın yanı sıra, imalatını yaptığımız ultraviyole, çoklu kartuş üniteler, ters osmos (ozmoz) sistemleri, deniz suyu ters osmoz (ozmoz) sistemleri ve ultrafiltrasyon sistemleri Avrupa, Ortadoğu ve Kıbrısta da aranır ve beğenilir hale gelmiştir.

Türkiye’de ve Dünya’da gelişen bilgi birikimini, sürekli geliştirerek güçlü kadrosu ve servis ağı ile müşterilerinin hizmetine sunmakta olan Eurotech Water Treatment Technology, insan sağlığını korumaya, her ihtiyaca uygun çözümleri üreterek Müşterilerini memnun edecek çözümler sunmayı kendine görev edinmiş bir firma olarak hizmetinizdedir. Uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle…