Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Eurosan, su kaynak analiz değerleri göz önünde bulundurarak, suyun kullanım amacına uygun (içme suyu, üretim ve ham madde işleme proses suyu) endüstriyel su arıtma sistemleri tasarımlarını en ekonomik ve kaliteli  şekilde üretmektedir.

Sürekli hazır su kullanımı maliyetli olmakla birlikte endüstriyel arıtma sistemleri daha güvenilir ve ekonomik çözümdür.

PROJE VE ÜRETİM

Eurosan A.Ş, üstlendiği endüstriyel su arıtma sistemleri projelerinin tamamını kendi Üretim tesislerinde yapmaktadır. Sektörde kendi bünyesinde Üretim tesisi bulunan ender firmalardan birisi olan Eurosan, tüm teknik donanım ve teknolojik alt yapısı ile uluslar arası arenda hizmet sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında, dünya teknolojileriyle rekabet edecek düzeyde olan firmamız, Üretim tesisi yanı sıra uzman kadrolarıyla müşterilerinin öncelikli tercih sebebidir.

Proje bazlı çalışan firmamız, arge çalışmalarıyla müşterilerine alternaitfli çözümler sunarak endüstriyel arıtma konusunda yenilikçi bir yol izlemektedir.Proje aşamasından uygulamaya kadar tüm konsept çalışmaları, kalite belgeleriyle destekleyerek global kriterleri Üretimine yansıtmaktadır.

ISO belgesine sahip firmamız, CE normlarında Üretim yapmaktadır. Bir yerli iştirak olan eurosan, kuruluşundan bugüne, üretim kalitesine ağırlık vererek, güven veren bir marka haline gelmiştir.

Eurosan su arıtma sistemleri denildiğinde Türkiyede ilk akla gelen firmalardan biri olmanın yanı sıra, imalatını yaptığımız ultraviyole, çoklu kartuş üniteler, ters osmos (ozmoz) sistemleri, deniz suyu ters osmoz (ozmoz) sistemleri ve ultrafiltrasyon sistemleri Avrupa, Ortadoğu ve Kıbrısta da aranır ve beğenilir hale gelmiştir.

endüstriyel su arıtma sistemleri